Forum TELEMARKETERA
Telemarketing - praca w domu? - Wersja do druku

+- Forum TELEMARKETERA (http://telemarketing.forum-opinie24.pl)
+-- Dział: Telemarketing (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Praca w telemarketingu (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Telemarketing - praca w domu? (/showthread.php?tid=17)

Telemarketing - praca w domu? - jolcia - 06-13-2014 09:12 PM

Czy ktoś z Was pracuje jako telemarketer i wykonuje tą pracę w domu?
Jak to wygląda, czy macie ściśle określone godziny pracy, ilość działań jaką musicie wykonać, raporty?
A jak jest z motywacją bo chyba w domu jest trudniej?

RE: Telemarketing - praca w domu? - ccmaniak - 06-24-2014 10:57 PM

Nie podjęłabym się tej pracy w domu.Przypuszczam, że byłabym nieefektywna. W zasadzie jestem tego pewna bo wiem jak trudno przychodzi mi mobilizacja do obdzwaniania klientów swojej własnej, rodzinnej firmy. W domu, nie ma też zazwyczaj automatu, który narzuci tempo kolejnych połączeń. Raz miałam epizod z pozyskiwaniem klientów na bezpłatne finansowane przez Unię szkolenia i wycofałam się w kilka tygodni. To jest trudna praca bo trzeba przełamywać opory przed składaniem ofert i ten rygor z liderem czy kierownikiem na czele wpływa mobilizująco.

RE: Telemarketing - praca w domu? - Mirocha - 09-22-2016 09:40 PM

Znajoma tak pracowała ze względu na małe dziecko, ale mówiła, że to mało profesjonalne, bo często dziecko w tle płakało, klienci się denerwowali, ona musiała przerywać rozmowę.
No, ale w innych okolicznościach może i się to sprawdza.

RE: Telemarketing - praca w domu? - MataHari - 09-23-2016 09:39 PM

W orange często dzwonią z domu, bo właśnie słychać w tle telewizor, dziecko, psa Wink Ma to swoje plusy i minusy, ale dla osoby pracującej myślę, że jest to komfortowe.

RE: Telemarketing - praca w domu? - Mirocha - 09-23-2016 09:46 PM

No odpadają koszty dojazdu no i czas na dojazdy. Mniej jest stresu moim zdaniem i mimo jakichś hałasów domowych jest ciszej niż w call center gdzie siedzi obok siebie z 200 osób i wszyscy nadają Wink