Forum TELEMARKETERA
Welmax opinie - Wersja do druku

+- Forum TELEMARKETERA (http://telemarketing.forum-opinie24.pl)
+-- Dział: Pracodawcy (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Pytania o firmę (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Wątek: Welmax opinie (/showthread.php?tid=24)

Welmax opinie - ania-k - 06-27-2014 05:25 PM

znalazłam ogłoszenie o pracę - warunki dość ciekawe - czy ktoś jest w stanie powiedzieć mi coś więcej o tej firmie? jakie są Wasze opinie o Welmax?

RE: Welmax opinie - MataHari - 06-27-2014 08:16 PM

Czytałam pozytywne opinie na temat firmy jeśli chodzi o to czym się zajmują i o ich produkty, natomiast jeśli chodzi o karierę w Welmax to właśnie weszłam na ich stronę i wygląda to obiecująco. http://www.praca-welmax.pl/warunki-zatrudnienia/ Nie wiem czy czytałaś. Myślę, że warto spróbować.

RE: Welmax opinie - spawnster - 06-28-2014 03:51 AM

Hmm, świetnie napisany tekst, od razu widać, że jakiś taki ... inny. Co mi szkodzi, złożę papiery, zobaczymy czy coś dla mnie mają. Dzięki za linkSmile

RE: Welmax opinie - ccmaniak - 07-01-2014 03:31 AM

A oni w ogóle mają ofertę dla telemarketerów?

RE: Welmax opinie - MataHari - 07-01-2014 08:57 PM

(06-28-2014 03:51 AM)spawnster napisał(a):  Hmm, świetnie napisany tekst, od razu widać, że jakiś taki ... inny. Co mi szkodzi, złożę papiery, zobaczymy czy coś dla mnie mają. Dzięki za linkSmile

Nie ma sprawy, powodzenia Smile

(07-01-2014 03:31 AM)ccmaniak napisał(a):  A oni w ogóle mają ofertę dla telemarketerów?

Nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że tak- kiedyś widziałam ogłoszenie o pracę tego typu zamieszczone przez Welmax i nawet raz ktoś do mnie dzwonił od nich.

RE: Welmax opinie - Mirocha - 04-28-2015 08:56 PM

Mam znajomą, która od roku ponad pracuje jako telemarketerka. Właściwie wśród swoich znajomych nie mam osoby, która by się nie otarła o tego typu pracę no i raczej wszyscy zawsze marudzili, a ta koleżanka, o której wspomniałam, jest bardzo zadowolona i ostatnio właśnie dopiero się dowiedziałam, że pracuje dla Welmaxu, także jak widać jest to firma godna polecenia nie tylko jeśli chodzi o produkty, ale też szanują pracowników. Ogólnie opinie w sieci są pozytywne także pewnie warto tam trafić.

RE: Welmax opinie - MataHari - 04-28-2015 09:33 PM

No tak, poza tym Welmax ma wyrobioną markę, więc takim sprzedawcom/ telemarketerom łatwiej zdobyć klienta, ludzie im ufają. Produkty są świetnej jakości więc jakby nie patrzeć same się "bronią" i są atrakcyjne dla kupujących. Od czasu ukazania się tego postu już trochę zdążyłam poczytać o pracy u nich i ludzie są zadowoleni, przechodzą jakieś szkolenia, mają wyjazdy w tym celu, dostają upominki od firmy. Także jest ok raczej Smile

RE: Welmax opinie - Mirocha - 04-29-2015 02:31 AM

Tak, znajoma wspominała właśnie o szkoleniach- ostatnio w jakimś hotelu mieli szkolenie, fajnie, bo jest to forma integracji pracowników, inaczej się pracuje w zgranym zespole. Na zarobki nie narzeka, a to już dużo jak się pracuje wśród fajnych ludzi i zarabia dobre pieniądze.